Dzisiaj jest: Niedziela, 21 Styczeń do końca roku: 344 dni
Imieniny:  Agnieszka,  Inez,  Jarosław,  Marceli
Imieniny

Milena - Imieniny

Milena obchodzi imieniny między innymi:
24 Styczeń
24 Maj
30 Czerwiec
22 Lipiec

Znaczenie imienia: Milena

Milena obchodzi imieniny 24 stycznia, 24 maja, 30 czerwca oraz 22 lipca.

Milena to imię żeńskie pochodzenia starosłowiańskiego, które wywodzi się od słowa „miły”. Jego męskim odpowiednikiem jest Milan.

Milena w innych językach:

j. francuski: Mylène

j. rosyjski: Miłena

Znane osoby o tym imieniu:

Mylène Farmer (francuska piosenkarka)
Milla Jovovich (amerykańska aktorka, modelka)
Milena Rosner (polska siatkarka, reprezentantka kraju)
Mila Kunis (amerykańska aktorka)

Jaka jest Milena?

Milena to kobieta odważna i bardzo aktywna, która chętnie podejmuje nowe wyzwania. Jest typową perfekcjonistką przywiązującą uwagę do detali. Działa energicznie, zdecydowanie, a przede wszystkim skutecznie. Bardzo rzadko się poddaje i zacięcie walczy do końca. Podchodzi z dystansem do porażek tudzież niepowodzeń. W sytuacjach kryzysowych zachowuje trzeźwy umysł.

Milena należy także do osób powściągliwych, nieco zamkniętych w sobie. Rzadko dzieli się z ludźmi swoimi przemyśleniami, a tym bardziej problemami. Wyróżnia się jednocześnie życzliwością, wyrozumiałością oraz otwartością na drugiego człowieka. Źle czuje się natomiast w centrum zainteresowania i nigdy nie mówi o własnymi sukcesach. Ceni sobie niezależność oraz możliwość podejmowania autonomicznych decyzji. Zwykle prowadzi własny biznes, czym imponuje mężczyznom. W relacjach damsko-męskich stawia na partnerstwo. 

KOMENTARZE