Dzisiaj jest: Piątek, 23 Marzec do końca roku: 283 dni
Imieniny:  Oktawian,  Pelagia,  Zbysław,  Rebeka
Życzenia

Życzenia na pępkowe

Ptak Wam to wyśpiewał,
Kwiat Wam to wypachniał,
Zródło wyszumiało,
Słońce wyświeciło,
Słowo wysłowiło,
Że śliczne, wyśnione Maleństwo przybyło,
Które Wasze życie szczęściem wypełniło.

Gratulacje!

Nowej obywatelce świata niech życie z róż się uplata! :)

Najserdeczniejsze gratulacje.

Małe rączki, małe nóżki i paluszki.
Mała główka, mały brzuszek i paluszek.
Mała kuleczka niby laleczka.
Okruszek. Mała istota - wielki skarb!

Gratulacje!

Dużo szczęścia dla pucołowatego urwisa, który krzykiem oznajmił swoje przyjście na świat i powodzenia w każdym przedsięwzięciu życiowym. Niech będzie wielką radością dla swoich rodziców i dobrodziejstwem dla rodzeństwa.

Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc, sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku, porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.

Urodziła się dziewczynka,
Taka mała okruszynka.
Ależ będzie zamieszanie,
Ciągłe spacery i doglądanie.
Ale też radości bez liku,
A więc witaj, mały Smyku!

Dla całej Waszej rodziny serdeczne gratulacje z okazji pojawienia się na świecie nowej istoty. Abyście w nowym składzie stanowili zawsze szczęśliwą i zgodną rodzinę. Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, miłości, ciepła i wyrozumiałości.

Z okazji narodzin Potomka życzenia wytrwałości, cierpliwości oraz bezmiaru miłości, która wszystko zrozumie i przetrzyma oraz wspólnego szczęścia rodzinnego.

Z okazji narodzin Waszego Maleństwa, które napełni dom radosnym gwarem i ruchem, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a Młodym Rodzicom - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

Gdy pociecha się narodzi -
Twoje życie wnet osłodzi.
Życie z monotonii wyjdzie
i pieluszki zmieniać przyjdzie ;)

Pępkowe (pępkówka) to przyjęcie organizowane przez świeżo upieczonego ojca. Z reguły odbywa ono się wyłącznie w męskim gronie. Przy tej radosnej okazji należy pogratulować i złożyć dumnemu tacie życzenia z okazji tak ważnego wydarzenia w życiu, jakim są narodziny potomka. Mile widziany będzie drobny upominek dla malucha, a dla ojca – dobry alkohol. Czego można życzyć młodemu tacie? Może przespanych nocy i powodów do nieustającej radości i dumy z dziecka? Na pewno warto przekazać kilka słów od siebie, jeśli jednak nie jesteśmy wierszokletami, można skorzystać gotowych życzeń na tę okazję i umieścić je, na przykład, na ładnej kartce, którą prześlemy rodzicom przez Internet.

Kartki