Dzisiaj jest: Czwartek, 22 Marzec do końca roku: 284 dni
Imieniny:  Bazyli,  Bogusław,  Katarzyna,  August
Życzenia

Życzenia na 10. Rocznicę Ślubu

10. Rocznica Ślubu to ważna chwila,
niech będzie dla Was bardzo miła.
Pragnę więc złożyć szczere życzenia:
miłości, zdrowia i powodzenia.
A każdy rok razem spędzony
niech będzie piękny i wymarzony.

Niech Wam gwiazda pomyślności nigdy nie zagaśnie, niechaj blaskiem szczęścia świeci coraz jaśniej.

Najlepsze życzenia z okazji 10. Rocznicy Ślubu.

W tak pięknym dniu,
jakim jest 10. Rocznica Waszego Ślubu,
życzymy Wam wszelkiej pomyślności,
pociechy z dzieci i wnuków
oraz doczekania w dostatku i zdrowiu
Złotych Godów.

W tym cudownym dniu pragnę życzyć Wam z całego serca: wielu radosnych chwil i nieco szaleństwa, tak, byście w każdym momencie swojego życia mogli stwierdzić: „Tak, chcę więcej”. Serdeczne życzenia z okazji 10. Rocznicy Ślubu.

Z okazji 10. Rocznicy Ślubu życzymy Wam, Kochani, miłości przez duże „M”, wzajemnej życzliwości, wyrozumiałości i szczęścia na dalszej drodze wspólnego życia.

W 10. Rocznicę Ślubu życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.

Dziesiąta rocznica ślubu, czyli cynowe gody, to doskonała okazja, aby świętować wyjątkowe lata (już trochę ich jest...) spędzone u boku drugiej osoby. Wypada złożyć wtedy małżonkom specjalne życzenia, nie tak sztampowe jak wygłaszane co roku „Wszystkiego najlepszego”, które zwracałyby uwagę na fakt, jak wspaniałe były do tej pory spędzone razem lata i jednocześnie życzyć, aby kolejne 10, 20, 30 czy 100 lat okazały się dla małżonków równie owocne, dające spełnienie, pełne miłości i szczęścia. Dostępne okolicznościowe wiersze na 10. rocznicę ślubu, jak i przykładowe życzenia, które możemy wzbogacić o swoje przemyślenia, na pewno sprawią jubilatom dużą przyjemność.

Kartki