Dzisiaj jest: Czwartek, 22 Marzec do końca roku: 284 dni
Imieniny:  Bazyli,  Bogusław,  Katarzyna,  August
Życzenia

Życzenia na 20. Rocznicę Ślubu

W tym cudownym dniu pragnę życzyć Wam z całego serca: wielu radosnych chwil i nieco szaleństwa, tak, byście w każdym momencie swojego życia mogli stwierdzić: „Tak, chcę więcej”. Serdeczne życzenia z okazji 20. Rocznicy Ślubu.

Przesyłając gratulacje z okazji jakże pięknej 20. Rocznicy Ślubu, życzymy Wam, abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce – zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.

Na drodze życia są światła i mroki,
raz szczęście jasne, raz smutek głęboki.
Ale gdy razem się idzie we dwoje,
łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje.
Więc w dniu 20. Rocznicy
życzę drogiej Parze,
by życie im dało wszystko, co w darze
dać może: szczęście, pogodę, radości,
razem z uśmiechem wieczystej miłości.

20. Rocznica Ślubu to ważna chwila,
niech będzie dla Was bardzo miła.
Pragnę więc złożyć szczere życzenia:
miłości, zdrowia i powodzenia.
A każdy kolejny rok razem spędzony
niech będzie piękny i wymarzony.

Z okazji 20. Rocznicy Ślubu bukiet najwspanialszych życzeń, nieprzemijającej miłości i doczekania w szczęściu następnych Jubileuszy.

Dwudziesta rocznica ślubu nosi nazwę porcelanowych godów. Jest to okazja wyjątkowa dla małżeństwa, a także dla rodzin i najbliższych przyjaciół pary. Przy okazji okrągłej rocznicy ślubu warto spotkać się i spędzić czas w bliskim gronie, zobaczyć dawno niewidzianych członków rodziny, odnowić kontakty, powspominać dawne lata. Jest to również czas składania wyjątkowych życzeń, które – biorąc pod uwagę doniosłość okazji – mają dla jubilatów duże znaczenie i stanowią swoisty hołd złożonych ich małżeństwu. Jeżeli brakuje nam pomysłu na ciekawe, niebanalne życzenia odpowiednie na 20. rocznicę ślubu możemy sięgnąć na przykład po jeden z wielu wierszy albo wybrać piękne gotowe życzenia, które zawierałyby wszystko to, co chcielibyśmy przekazać parze, a zatem przede wszystkim życzenia niesłabnącej miłości, małżeńskiego szacunku i szczęścia.

Kartki